Skip Navigation
 

Paolo Cozza

Prezenterzy

Paolo Cozza

Organizujemy przedsięwzięcia, w których mogą uczestniczyć gwiazdy. Współpracujemy z najlepszymi gwiazdami show-biznesu: aktorami, prezenterami, dziennikarzami.

Paolo Cozza (ur. 1963 w Mediolanie) – Włoch, z wykształcenia prawnik,od 13 lat mieszkający w Polsce, syn dyrektora generalnego Metropolitana Milanese (wcześniej Dyrektora Generalnego Gminy w Mediolanie). Popularny dzięki programowi telewizyjnemu Europa da się lubić nadawanym na antenie TVP 2. Mieszka w Warszawie, jest dyrektorem handlowym firmy motoryzacyjnej-Bottari Polska, posiada zespół muzyczny Alpini. Znany jest z zamiłowania do piłki nożnej – jest zagorzałym kibicem Interu Mediolan i reprezentacji Włoch. Podczas mistrzostw świata w Niemczech był częstym gościem w studiu mundialowym.

Wystąpił w trzeciej edycji programu Taniec z gwiazdami, odpadł jako pierwszy a jego partnerką była Kamila Drezno. Za walca angielskiego dostał najmniejszą liczbę punktów w historii programu – 18.

W sierpniu 2007 napisał książkę kucharską "Włoska kuchnia na polskim stole" Wydawnictwo Publicat. Od października 2007 często pojawia się jako męski głos w "Babińcu" – cotygodniowym bloku programu "Rozmowy w toku" TVN. Ma żonę Polkę, Iwonę Górską.

W 2007 roku urodził mu się syn – Valentino Leone.
 
 
« powrót|drukuj