Skip Navigation
 

Rozrywka » Imprezy tematyczne

Wieczór z iluzją

Autorski projekt dotyczący organizacji imprezy rozrywkowej dla hoteli, restauracji, domów kultury, dyskotek oraz klubów.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program iluzjonistyczny mający na celu uatrakcyjnienie pobytu Państwa klientów w lokalu. Nasz iluzjonista zauroczy, rozbawi, zafascynuje, a także wzbudzi grozę Państwa klientów niezwykłymi sztuczkami magicznymi. Wieczór z udziałem magika to niezwykła atrakcja za bardzo przystępną cenę.

Dysponujemy zróżnicowanymi programami artystycznymi przygotowanymi dla różnych grup wiekowych.

Nasze występy połączone są z odpowiednią muzyką. Artyści mogą występować na utworzonej we własnym zakresie rozkładanej scenie. Występują w pełnych kostiumach oraz charakteryzacji. Mogą także przedstawiać program w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu – dostosowujemy się do rozplanowania lokalu.

W zależności od potrzeb widowisko zostaje rozszerzone o dodatkowe konkursy i konkurencje.

Krótkie opisy programów:

ILUZJA KOMICZNA (MAGIA NA WESOŁO)
Program skierowany do dzieci w wieku od 0 do 99 lat w wykonaniu clowna, który swoimi sztuczkami rozbawi nawet największego smutasa.

ILUZJA SALONOWA
Pokaz niezwykłej sztuki magii, którą iluzjonista PAULO zadziwi każdego widza. Znikające i pojawiające się przedmioty to tylko część atrakcji.

SKRZYNIA
Zamknięta i unieruchomiona w skrzyni partnerka przebijana jest 32. pałkami, 6. blachami i tubą, które przeszywają jej ciało na wylot. Tym numerem zdobyliśmy Wicemistrzostwo Międzynarodowego Festiwalu Iluzji 2003, oraz Wicemistrzostwo Polski na Festwalu Iluzji - Łódz 2005.

SZPADY
Ciało zamkniętej w niewielkiej skrzyni partnerki przeszywa na wylot 32 szpady.

FATA MORGANA
Partnerka ze skrępowanymi sznurem rękoma wchodzi do kufra, gdzie zostaje zawiązana w worku, po czym kufer zamykany jest na kłódkę. Iluzjonista wchodzi na kufer, podnosi kotarę, która natychmiast opada, lecz zamiast niego na kufrze stoi już partnerka, a iluzjonista z zawiązanymi rękoma znajduje się w worku, w kufrze. „Fata Morgana” została nazwana najszybszą iluzją świata.

Proponujemy występy w: domach kultury, na imprezach estradowych, na festynach, w hotelach, restauracjach (ekskluzywne przyjęcia, bale, spotkania), imprezy prywatne itp.

Gwarantujemy profesjonalną rozrywkę i niezapomniane wrażenia!
 
 
« powrót|drukuj