Skip Navigation
 

Samuel Palmer

Aktorzy i aktorki

Samuel Palmer

Organizujemy przedsięwzięcia, w których mogą uczestniczyć gwiazdy. Współpracujemy z najlepszymi gwiazdami show-biznesu: aktorami, prezenterami, dziennikarzami.

Samuel Palmer (ur. 12 maja 1981 roku w Poznaniu) - polski aktor amator telewizyjny i piosenkarz.

Jest z pochodzenia Polakiem, jego ojciec pochodzi z Ghany. W szkole podstawowej należał do zespołu pieśni tańca Mała Wielkopolska, śpiewał pieśni patriotyczne w chórze i grał w teatrzyku. Studiował na wydziale ekonomii na prestiżowym Uniwersytecie Harvarda, który ukończył w 2005 roku. Podczas studiów tańczył w drużynie tańca towarzyskiego.

Po studiach otrzymywał propozycje pracy w firmach w Nowym Jorku, zdecydował się jednak osiedlić w Warszawie. Razem z kolegami z pracy założył pop-rockowy zespół K.T.W..

Brał udział w programie TVP 2 Szansa na sukces (2007), gdzie zaśpiwał piosenkę z repertuaru Andrzeja Rybińskiego "Za każdą cenę" i wystąpił w finale w sali kongresowej Pałacu Kultury i Nauki z piosenką Piaska "Jeszcze Bliżej". Popularność przyniosła mu rola prawnika Sama, angielskiego ukochanego Kaśki (Katarzyna Glinka) z Londynu w serialu TVP 2 Barwy szczęścia.

Wystąpi w III edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie.
 
 
« powrót|drukuj