Skip Navigation
 

Prasa » Daria Widawska w reklamie kawy Jacobs

Daria Widawska dla kawy Jacobs - Marketing & More

Ostatniego dnia października rusza pierwsza kampania reklamowa kawy Jacobs Cronat Gold. Twarzą kampanii została znana z seriali „Magda M.” i „39 i pół” aktorka Daria Widawska. Hasło kampanii to „Zatrzymaj chwilę”.

- W reklamie chcieliśmy oddać nastrój przyjemności, łagodności i spokoju. I pokazać chwilę, w której nasi konsumenci piją swoją ulubioną kawę Jacobs Cronat Gold. - mówi Anna Grzelońska, senior brand manager Kraft Foods.

Jacobs Cronat Gold na polski rynek wprowadzona została w 1995 roku i szybko stała się leaderem wśród marek premium w segmencie kaw rozpuszczalnych. Spot z udziałem znanej aktorki Darii Widawskiej będzie pierwszą kampanią reklamową kawy rozpuszczalnej Jacobs Cronat Gold.

- Wybraliśmy do pierwszej kampanii reklamowej kawy Jacobs Cronat Gold Darię Widawską, ponieważ podoba się nam jej pozytywne podejście do życia, ciepło, które w sobie ma, no i oczywiście miłość do kawy, bez której nie wychodzi z domu. Chcieliśmy pokazać, że nawet tak aktywna osoba jak Daria potrzebuje chwili odprężenia i relaksu, którą daje kawa Jacobs Cronat Gold – zachwala Grzelońska.

(...)

http://www.marketingandmore.pl/wydarzenia_single/article/3/daria_widawska_dla_kawy_jacobs.html
 
 
« powrót|drukuj