Skip Navigation
 

Marzena Rogalska

Prezenterzy

Marzena Rogalska

Organizujemy przedsięwzięcia, w których mogą uczestniczyć gwiazdy. Współpracujemy z najlepszymi gwiazdami show-biznesu: aktorami, prezenterami, dziennikarzami.

Marzena Rogalska (ur. w Przasnyszu) - polska dziennikarka telewizyjna i radiowa. Obecnie pracuje w TV Puls.

Absolwentka Liceum im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. Karierę w mediach rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP3, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Trzy lata później przeniosła się do RMF FM, gdzie prowadziła wiele audycji m. in. Na językach,"Weekend bez granic", "Halo, to ja" (w którym Rogalska zdradzała tajniki mody europejskiej, pomagała w urządzaniu mieszkania oraz prowadziła konkurs "Czyj to głos") i audycji Świąteczne Marzenie. Potem była "Apteka Marzenia",

"Pałac Kultury" z Tomkiem Olbratowskim , "Słoneczny Patrol" z Michałem Kubikiem. Podczas Inwazji mocy w 1998 roku razem z Markiem Rusinkiem zwiedziła 61 miast. Marzena to wielka kinomanka, w 1999 roku prowadziła wraz z Piotrem Goćkiem program "Do kina czy na film", natomiast w ostatnich miesiącach 2000 roku upodobała sobie konkursy filmowe w swoich weekendowych audycjach. Często przeprowadzała wywiady z gwiazdami kina - mogliśmy ich słuchać w "Pociągu do Holywood" oraz porannych "Obrazach dnia". W 2002 roku odeszła z RMF FM i rozpoczęła pracę w warszawskim Radiu Kolor, gdzie prowadziła audycje pod tytułem "Zagraj swojej Marzenie".

Od 2004 do 2008 roku na antenie kobiecej telewizji TVN Style , była gospodynią talk-show "Miasto kobiet". Od kwietnia 2008 roku do 9 maja 2008 roku razem z Witoldem Odrobiną prowadziła poranny program Antyradia

"KurrAnty". Jesienią 2008 roku będzie można ją zobaczyć w TV Puls w roli gospodyni programu Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?.
 
 
« powrót|drukuj