Skip Navigation
 

Jarosław Kret

Prezenterzy

Jarosław Kret

Organizujemy przedsięwzięcia, w których mogą uczestniczyć gwiazdy. Współpracujemy z najlepszymi gwiazdami show-biznesu: aktorami, prezenterami, dziennikarzami.

Jarosław Kret (ur. 1963) - dziennikarz telewizyjny i fotoreporter.

Z wykształcenia jest egiptologiem. W 1992 wygrał casting na prezentera wiadomości w prywatnej stacji telewizyjnej NTW. W latach 1993-1995 pracował jako dziennikarz i reporter, przez krótki okres był też prezenterem Teleexpressu.

W latach 1995-1999 prowadził swoje autorskie programy: Klub Podróżników, Kino Klubu Podróżników i Filmy Kapitana Baranowskiego w Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym. Autor ponad 20 reportaży i filmów dokumentalnych o tematyce światopoznawczej. Obecnie prezenter prognozy pogody w programie pierwszym Telewizji Polskiej, stale współpracuje z National Geographic. Jest członkiem The Explorers Club.

Związany był z prezenterką Polsatu Agatą Młynarską. Ma brata bliźniaka o imieniu Jacek.

Od 28 września do 5 października 2007 brał udział w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie. W drugim odcinku razem z Przemysławem Saletą byli zagrożeni. Telewidzowie oddali więcej głosów na Kreta, ale on powiedział, że odstępuje miejsce Salecie z powodu kontuzji.

Były mąż dziennikarki WOT-u, Edyty Mikołajczyk.
 
 
« powrót|drukuj