Skip Navigation
 

Beata Sadowska

Prezenterzy

Beata Sadowska

Organizujemy przedsięwzięcia, w których mogą uczestniczyć gwiazdy. Współpracujemy z najlepszymi gwiazdami show-biznesu: aktorami, prezenterami, dziennikarzami.

Beata Sadowska (ur. 22 czerwca 1974 w Warszawie) - dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim, dziennikarstwo w "Warsaw Journalism Center" oraz kursy dziennikarskie w Agencji Reutersa i Voice of America.

Pracę w mediach rozpoczęła w wieku 19 lat w Radio Kolor, następnie była reporterem politycznym w Radio ZET.

Przez 2,5 roku mieszkała w Londynie, skąd prowadziła listę przebojów "Pepsi Chart" dla TVN. W TVN Style prowadziła programy Miasto kobiet i "Pałac Kultury", w MTV wraz z Marcinem

Prokopem program "MTV Select", następnie "Wojnę Płci" i Supertalent w TVP2. Obecnie w Dwójce jest jedną z twarzy Pytania na śniadanie. Przez kilka lat współpracowała z dwutygodnikiem Viva!, gdzie przeprowadzała wywiady ze słynnymi ludźmi, m.in z Jennifer Lopez i Nickiem Cave. Wraz z Rafałem Królikowskim poprowadziła imprezę z okazji wręczenia nagród "Róże Gali 2007" w Teatrze Narodowym w

Warszawie. We wrześniu 2007 brała udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie, gdzie jej partnerem był łyżwiarz Sławomir Janicki.
 
 
« powrót|drukuj