Skip Navigation
 

Dorota Gardias

Prezenterzy

Dorota Gardias

Organizujemy przedsięwzięcia, w których mogą uczestniczyć gwiazdy. Współpracujemy z najlepszymi gwiazdami show-biznesu: aktorami, prezenterami, dziennikarzami.

Prezenterka telewizyjna, konferansjerka, modelka. Urodziła się w 1981 roku w Tomaszowie Lubelskim. Skończyła tamtejsze liceum ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego. Studiowała na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Ma dyplomy z dwóch kierunków: Pedagogika Przedszkola oraz Menedżer Kultury.

Podczas studiów brała udział w konkursach piękności. Jak powiedziała w wywiadzie, był to sposób na opłacenie czesnego. Największe sukcesy jako modelki:
- 1996 - Miss Nastolatek Zamojszczyzny
- 1998 - Miss Lata Zamojszczyzny
- 1998 - Miss Chmielaków
- 1999 - Miss Polonia Roztocza
- 1999 - Miss Polonia Super Model Lubelszczyzny
- 2000 - Najpiękniejsza Studentka Lublina
- 2002 - Dziewczyna Dziennika Wschodniego

Obecnie Dorota Gardias-Skóra jest prezenterką, dziennikarką i konferansjerką. Imprezy prowadzi rzadko. Bardziej skupia się na pracy w telewizji. Dla TVN prowadzi prognozę pogody. Lata także jako członek załogi newscoptera.

Dorota Gardias wyszła za mąż dwa lata temu. Jej wybranek to Konrad Skóra, wojskowy pilot. Poznała go pięć lat temu. Jak mówi Dorota: "od razu wpadliśmy sobie w oko i szybko się do siebie przekonaliśmy. Pogodynka robi karierę telewizyjną w Warszawie, a on stacjonuje w jednostce pod Łodzią.

Dorota ma 175 cm wzrostu. Jej wymiary to: 86/62/85. Ma brązowe oczy. Nosi pantofelki rozmiaru 37.

Dorota Gradias uczestniczyła w 9 edycji tanecznego show TVN: "Taniec z Gwiazdami". Od samego początku oceniana była zarówno przez jurorów jak i widzów bardzo wysoko, co w finale spowodowało, że w przebojowym stylu wygrała program, wzbudzając ogromną sympatię widzów.
 
 
« powrót|drukuj