Skip Navigation
 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Aktorzy i aktorki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Organizujemy przedsięwzięcia, w których mogą uczestniczyć gwiazdy. Współpracujemy z najlepszymi gwiazdami show-biznesu: aktorami, prezenterami, dziennikarzami.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (ur. 22 października 1964 w Opolu Lubelskim), polska aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa, do 1998 roku występowała w Teatrze Polskim we Wrocławiu.

Po ukończeniu w 1987 roku wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej zagrała kilka ról epizodycznych w filmach (m.in. w Rozmowach kontrolowanych) i – przede wszystkim – w pojedynczych odcinkach popularnych seriali. W 1997 roku znalazła się w obsadzie telenoweli Klan, w której gra do dziś. Rola Grażynki Lubicz (grana do 2007 roku), zatroskanej żony i matki, przyniosła jej dużą popularność wśród masowej widowni. W 2008 roku powróciła do obsady serialu Klan.

Jest żoną aktora Pawła Królikowskiego, z którym ma pięcioro dzieci (Antek, Janek, Julia i Marcelina oraz syn Ksawery ur. w październiku 2007 r.).

Wzięła udział w programie telewizyjnym Jak Oni Śpiewają? (2007) oraz prowadziła reality show Co masz do stracenia (2008).
 
 
« powrót|drukuj