Skip Navigation
 

Rozrywka » Imprezy dla dzieci

Clown

Organizujemy różnego rodzaju imprez dla dzieci i młodzieży.

Na najmłodszych czeka clown wraz z zestawem niezwykłych, artystycznych atrakcji.

Wśród naszych propozycji znajdują się m.in.: przygotowanie i prowadzenie zabaw tanecznych dla dzieci, dyskotek, pokazy iluzji, organizacja różnorodnych konkursów (sprawnościowych, tanecznych, wokalnych), a także realizacja różnego rodzaju przedstawień teatralnych.

Wszystko z udziałem doświadczonych i profesjonalnych clownów (Magik, Czarodziej, Pan Flamaster, Mim, Cyrkowiec) wraz z asystentami. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem: nagłaśniającym, oświetleniowym a także rozkładaną sceną.

Proponujemy m.in.:
 1. pokaz iluzji
 2. zabawę z clownem
 3. pokaz mody dziecięcej
 4. dyskotekę plenerową
 5. malowanie twarzy
 6. różnorodne konkursy plastyczne
 7. gry zręcznościowe i planszowe
 8. gry sportowe
 9. zabawy z literaturą dziecięcą
 10. koncerty piosenki dla dzieci
 11. karaoke
 12. koncerty piosenki filmowej
 13. organizację dziecięcego castingu filmowego
 14. bale dla dzieci

Iluzja i żonglerka znad morza

Jest to oferta dla dzieci i nie tylko. Wśród propozycji m.in. występ grupy clownów w godzinnym programie pod tytułem "Clownada... Clownada".

Występuję w nim trzej komicy: aktor charakterystyczny, lalkarz, iluzjonista i żongler. Już sam skład grupy gwarantuje, że widz obejrzy widowisko barwne, śmieszne i różnorodne. Będzie w nim: akrobacja, ekwilibrystyka, żonglerka ciężka, lekka, czarodziejska kuchnia, oprowadzanie po ZOO, skakanie przez skakankę, zaczarowana butelka. A wszystko to na wesoło i z przymrużeniem oka.

Dodatkowo szeroki zakres imprez artystycznych, w zależności od zapotrzebowania: Okolicznościowe festyny, na których program składa się: muzyka na żywo w wykonaniu profesjonalnych zespołów, występy iluzjonisty, występy żonglera, występ połykacza ognia, występ clownów, konkursy, quizy i zabawy.

Okolicznościowe imprezy dla dzieci na których m.in.: spotkania ze Mikołajem połączone z zabawą, przeplatane różnymi atrakcjami, organizowanie urodzin, Dzień Dziecka, Andrzejki i Halloween.

Poza tym prowadzenie balów, zabaw, imprez plenerowych i halowych oraz targów, kiermaszów i inne.
 
 
« powrót|drukuj