Skip Navigation
 

Bal dla dzieci

Bal dla dzieci

Bal dla dzieci

Rozrywka » Imprezy dla dzieci

Bal dla dzieci

Prowadzimy bale dla dzieci przygotowywane na różne okazje.

Wśród naszych propozycji uatrakcyjniających dziecięce zabawy są m.in. konkursy zręcznościowe, mini zawody sprawnościowe, zawody na refleks, ciuciubabka, konkursy tańca i wiele, wiele innych.

Imprezy prowadzone są przez animatorów rozrywki w barwnych kostiumach przygotowanych dla różnych grup wiekowych. Dysponujemy także strojami i przebraniami okolicznościowymi.

Bale i dyskoteki dla dzieci przygotowujemy w przedszkolach, szkołach i innych placówkach oświatowych. Występujemy również w hotelach, pensjonatach, centrach kultury, ośrodkach integracyjnych, wychowawczych itd.

Koncerty dla dzieci
Oprócz znanych i lubianych przebojów dziecięcych przygotowany został nowy program pod tytułem "EUROPA LUBI DZIECI". Ma on zadanie edukacyjne. Usłyszymy w nim piosenki lubiane i śpiewane przez dzieci w różnych krajach europejskich. Poprzez piosenkę przybliżymy dzieciom w Polsce wiedzę na temat wybranych krajów z Unii Europejskiej.

Podczas wszystkich koncertów dzieci aktywnie uczestniczą w zabawie, zapraszane są na scenę do śpiewania, tańców i dziecięcych konkursów, co pozostawia niepowtarzalne wrażenia i przeżycia najmłodszej a zarazem bardzo wymagającej publiczności.

Czekamy także na zaproszenie do Państwa placówki!
 
 
« powrót|drukuj