Skip Navigation
 

Paulina Chylewska

Prezenterzy

Paulina Chylewska

Organizujemy przedsięwzięcia, w których mogą uczestniczyć gwiazdy. Współpracujemy z najlepszymi gwiazdami show-biznesu: aktorami, prezenterami, dziennikarzami.

Prezenterka TVP1. Młodość, ciepło i wdzięk w jednej osobie. Duże doświadczenie w koncertach i programach realizowanych na żywo.

Związana z TVP od 1996 r. Zaczynała pracę w telewizji w bydgoskim oddziale TVP od prowadzenia programu dla młodzieży. Potem była jedną z prowadzących w paśmie ogólnopolskim TV program dla młodzieży Rower Błażeja. Następnie przeszła do redakcji sportowej i prezentowała serwisy sportowe. Była jedną z głównych prezenterek studia sportowego podczas Olimpiady w Atenach i Olimpiady w Turynie. Prowadziła między innymi program informacyjny Sportowy Express. Dawniej prowadziła Sport po głównym wydaniu Wiadomości. Obecnie prowadzi studio oprawy "Jedynki" oraz w piątki Kawę czy herbatę?

Mężem Pauliny Chylewskiej jest od 2002 r. dziennikarz sportowy Marcin Feddek, który tez pochodzi z Bydgoszczy. Są razem od 1996 r. Na początku lipca 2007 r. zostali rodzicami córki Leny.
 
 
« powrót|drukuj